10
  • 3
  • Spavaće sobe
  • 2
  • Kupaonice
  • 215 m²
  • Veličina područja
  • Renovated 2000.
  • Godina izgradnje
  • 184-1
  • ID nekretnine
Example of a property sent only to specific clients
  • 1,600,000€

Opis

Tradiocionalna kamena kuća u Starom gradu.
Kuća se nalazi u sporednoj ulici udaljenoj od buke i gužve na samo 60 metara od Straduna, najljepše ulice u gradu. Sastoji se od 5 etaža od čega svaka etaža ima 43 m2 neto površine, (215 m2 sveukupno). Etaža u suterenu ima odvojen ulaz i u njoj se nalazi velika prostorija i prostor gdje je davno prije bila gustijerna u kojoj su vlasnici planirali napraviti vinski podrum. Ovaj prostor se lako može prenamijeniti u poslovni što je dodatni plus nekretnini. U prizemlju kuće se nalazi hodnik i stubište, spavaća soba i kupaonica; na 1. katu hodnik i stubište, spavaća soba; na 2. katu hodnik i stubište, dnevni boravak s balkonom; a u potkrovlju se nalazi hodnik, spavaća soba, kupaonica i kuhinja.
Što se tiče stanja kuće ona je kompletno obnovljena 2000. godine. Korištene su tradicionalne građevinske tehnike, gdje god je to bilo moguće, jer su restauratori grada Dubrovnika došli do zaključka da su takve drevne tehnike sigurnije nego one moderne. I sam raspored prostorija je ostao kakav je bio prvobitno, što se može zaključiti po kuhinji na zadnoj etaži.
Pogled puca preko krovova kuća na gradske zidine, Stradun, tvrđavu Lovrijenac i Minčetu.
Iznimna nekretnina s puno potencijala.

Za više informacija kontaktirajte nas!

Detalji

ID nekretnine 184-1
3 Spavaće sobe
2 Kupaonice
Veličina nekretnine 215 m²
Godina izgradnje Renovated 2000.
Ažurirano na travanj 27, 2026 na 2:46 pm

Adresa

  • Grad: Dubrovnik
  • Poštanski broj: 20000
  • Država: Hrvatska

Tlocrti

Suteren

Etaža u suterenu ima odvojen ulaz i u njoj se nalazi velika prostorija i prostor gdje je davno prije bila gustijerna u kojoj su vlasnici planirali napraviti vinski podrum. Ovaj prostor se lako može prenamijeniti u poslovni što je dodatni plus nekretnini.

Veličina:
43 kvadrata

Prizemlje

U prizemlju kuće se nalazi hodnik i stubište, spavaća soba i kupaonica

Sobe:
1
Kupatila:
1
Veličina:
43 kvadrata

Prvi kat

Na 1. katu nalaze se hodnik i stubište te spavaća soba

Sobe:
1
Veličina:
43 kvadrata

Drugi kat

Na 2. katu nalaze se hodnik i stubište te dnevni boravak s balkonom

Veličina:
43 kvadrata

Potkrovlje

u potkrovlju se nalazi hodnik, spavaća soba, kupaonica i kuhinja.

Sobe:
1
Kupatila:
1
Veličina:
43 kvadrata

Kontakt informacije

Upit o nekretnini

Sve informacije navedene na ovoj stranici imaju isključivo informativni karakter. Unatoč nastojanju da podaci budu točni i ažurni, zadržavamo pravo na izmjene te ne preuzimamo odgovornost za eventualne pogreške ili razlike u odnosu na stvarno stanje. Preporučujemo da se svi detalji provjere prilikom razgledavanja nekretnine.

Usporedite oglase

Usporedi